Nakliyat

Şirketimizin araçları ve bünyemizde işlerimize hizmet veren kiralık araçlarımız ile İstanbul ve ya Marmara’nın herhangi bir bölgesinden Türkiye’nin tüm il, ilçelerine sorunsuz nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Tır, kamyon, 40 ayak, ısuzu ve kamyonet olarak sınıflandırılan bu araçlar günümüz teknolojisinin tüm olanaklarına sahiptir ve profesyonel şoförler ile faaliyet hizmet göstermektedir. Şehir içlerine ve ya şehirler arasında yükünüzün uygunluğuna göre sınıflandırdığımız açık kasa, kapalı kasa ve ya kayar tente araçlar ile içiniz ferah ve gayet memnun kalacağınız nakliyat hizmetlerine sahip olabilirsiniz.

Ulaşımın bir diğer adı nakliyat günümüzde her bireyin ve ya her kuruluşun ihtiyaç duyacağı bir hizmettir. Yükün taşınacağı araçlardan tutun taşıma türü ve süreci en iyi şekilde işlenmeli ve detaylı bir şekilde incelemesi sağlanmalıdır. Sağlıksız taşınan her bir yük hem mal sahibine hemde satıcı kişiye maddi ve manevi bir çok sorun teşkil edebilir. Günümüz koşullarında doğru nakliyat firması bulmak çok zor bir hal olmuş ve bu konuda yük taşıtmak isteyenler akıllarından bir çok soru geçirmektedir.

Taşıma sağlanacak tüm yüklerde 1 milyon tl’ye kadar sigorta yapılmakta olup her hangi bir rota belirtmeden tüm yurda elverişli ve aktif bir şekilde yüklerinizi taşıyoruz. Tüm müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tek şeyin güven olduğunun bilincinde bir nakliyat firması olarak faaliyetlerimizi uzun yıllardır sürdürüyoruz. Doğacak her hangi aksi bir durumda müşterimizi şirket garantimiz altına alarak gerek yasal gerek ise kişisel tüm haklarını sonuna kadar değerlendirmesinde yardımcı oluyoruz. Bu işlemde gerek sigorta olsun gerek ise şirketimiz tarafından kesilen fatura ile her türlü yasal hakkınız mevcut bulunmaktadır. Güvenli ve garantili bir taşıma hizmetine sahip olmak isteyen tüm müşterilerimize eldeki tüm olanakları sunarak memnuniyet dolu hizmetler sunmaya devam ediyoruz.