Maltepe Nakliyat Ambarı

Maltepe Nakliyat Ambarı

maltepe ambar

Piyasada bulunan her ürünün bir şekilde müşteriye ulaşması gerekmektedir. Müşterinin ihtiyaçlarını gidermesi açısından bu durum önem arz etmektedir. Hal böyle olunca nakliyat şirketleri ön plana çıkmaktadır. Maltepe nakliyat kurulduğu ilk günden üstün ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bulunmaktadır. Bu çizgiden ödün vermeden de müşterilerine en uygun hizmeti sunmaktadır. Nakliye işi olan müşterilerin bu yörede en çok tercih ettiği nakliye ambarı firmalardan biri konumunda yer almaktadır.

NAKLİYE İŞLEM SIRASI

Maltepe ambar olarak herhangi bir aksaklığa sebebiyet vermeden her zaman nakliye ve muhafaza işlemleri özenle gerçekleşmektedir. Müşterilerden gelen nakliye işlemi isteği üzerine çalışmalar başlamaktadır. Bu esnada müşterinin ise tek yapması gereken, nakliyenin nerede olduğu ve nereye gideceği bilgilerini vermektir. Müşteriye herhangi bir zahmet vermeden özenle nakliye işlemleri yerine getirilmektedir.

Müşterinin belirttiği yerden mal alınmak üzere uygun araçlar o adrese doğru yola çıkmaktadır. Nakliye olan üründe herhangi bir hasar olmayacak şekilde özel olarak paketlenerek araçlara yerleştirilmektedir. Ürünün niteliğine göre araçların ekipmanı da buna uygun olarak ayarlanmaktadır. Mallar araca yüklendikten sonra ise müşteriden alınan adrese doğru araç hareket etmektedir.

ULAŞIM SÜRESİ

Müşteriye, belirttiği adrese doğru yola çıkan aracın ve malın istenilen noktaya zamanında ve sağlam bir şekilde ulaşması için tüm teminatlar verilmektedir. Müşteri memnuniyeti bu esnada da kendini göstermektedir. Yapılan sigorta ile birlikte mallar tamamen güvence altına alınmaktadır. Mallar teslim edildikten sonra da müşteri ile kurulan bağ başka nakliye ve ambar işleri ile de devam ettirilmektedir.

Malların cinsine, boyut ebatına paralel olarak fiyatlarda değişme olmaktadır. Fakat ana perspektif müşteri memnuniyeti olduğu için her zaman için uygun fiyatlar sunulmaktadır. Bu sayede tanınmışlık seviyesi de her geçen gün artmaktadır.

ŞEHİR İÇİ ŞEHİRLER ARASI

Şirket politikamız gereği faaliyet yılımızdan bu yana belli bir bölgeye hizmet vermeyerek Türkiye’nin dört bir köşesine müşterilerimizin her tür ulaşım, nakliyat ve ambar gibi isteklerini karşılıyoruz. Maltepe ambarı ile parça yükleriniz Maltepe’de ki adresinizden alınarak göndermek istediğiniz bölgede nokta atışı ile adrese bırakılmaktadır. Uzman şoför personellerimiz iniş ve biniş noktasında hiç bir zorluk çekmeyerek taşıma isteklerinizde adresinizi kolaylıkla bulur. Tır, kamyon ve kamyonet türü araçlarımız Maltepe nakliye talepleriniz için hazır ve nazır bulunmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir