Körfez Nakliyat Ambarı

Körfez Nakliyat Ambarı

körfez ambar

Lojistik sektörünün en önemli parçalarından olan ambar usulü taşıma günümüzün en önemli nakliyat türlerinin başında gelmektedir. Ambarlı taşımacılık bireysel gönderi taşımacılığı olmayıp tamamen işletmelere yönelik toplu yük taşımacılığıdır. Ambar taşımacılığı şubeler ile hizmet vermekte olup ürünler il içi değil de il dışı taşımalarda da hiç bir aktarma merkezi görmemektedir.

Ambar taşımacılığı bu özelliği ile diğer nakliyat türlerinden ayrılmaktadır. Ambar taşımacılığı ticaretin boy gösterdiği illerde önemli bir konuma sahip olmakta olup Kocaeli ilinde hizmet gösteren Körfez ambar da bu alanda faaliyetlerini en iyi şekilde devam ettirmektedir. Firma 2000 yılında faaliyetlerine başlamış bulunmakta olup o tarihten günümüze Körfez ilçesinin nakliyat alanında parlayan yüzü olmuştur.

Taşımalarda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar!

Nakliyat demek hızlı teslimat demek olduğu için fabrikalardan alınan toplu yükler bir an önce alıcılarına ulaştırılması gerekmektedir. Körfez nakliyat hızlı teslimatları ile bölgede tanınmış olduğu için hemen hemen bölgedeki tüm fabrikaların işlerini almaktadırlar. Ne kadar çok iş o kadar çok para mantığı ile çalışmalarını sürdüren ambar, nakliyatın ne kadar püf noktası varsa tamamını çalışma politikasına dahil etmeyi başarmıştır. Güneydoğudan diğer bölgelere hizmet götüren ambarın asıl hedefi hizmetini tüm Türkiye’ye yaymaktır. Firma bunun için tüm ağ çalışmalarına gereken önemi vererek ar-ge çalışmaları tamamlama noktasına yaklaşmış bulunmaktadır.

Ambar Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

 • Parça adetine göre
 • Alış ve varış noktasına göre
 • Ağırlık ve ölçülere göre

Bu fiyatlandırma şekilleri fabrikalara sunulmakta olup fabrikaların hangisi kendilerine uygun ise o fiyatlandırma sistemi üzerinden anlaşma yapılmaktadır. Ambarın fiyatları hizmet verdiği bölgelerde oldukça ekonomik boyutlarda olup, hizmet verdikleri alanda fiyatlarından çok elit ve güvenli taşımacılığı ile bilinmektedir.

Tüm Yurdu Kapsayan Körfez Ambar Nakliyat Hizmetleri

Türkiye sınırlarına dahil 81 il 957 ilçenin tüm ambar ve nakliye ihtiyacını karşılamak adına çıktığımız Körfez nakliye yolunda 12. yılı devirdik. Bu zamana gelene kadar Körfez bölgesinde yaptığımız ambar ve nakliyat yatırımlarımız ile bir çok rakip firmamızı kıskandırmayı başardık.

Pekala! Körfez bölgesinde ne gibi faaliyetleri üstlendik? Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık sektörü adı altında tır, kamyon ve kamyonet türü araçlarımızın bölgede olan yoğunluğunu arttırarak, bölgede yer alan ambar depoları ve boş araçların genel raporlarını şirketimizce barındırarak bu bölgede ki yoğunluğumuzu üst seviyelere çıkardık. Hemen hemen bölgede ki hali hazırda bekleyen tüm Körfez ambarı araçlarının takibini sürdürerek anında bir araç talebi alabileceğimizi de göz önünde bulundurarak araçları bu bölgelerde aktif tutmaktayız.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • Cemil Koç cevap

  Körfezde iyi bir ambar şirketi olduğunu söyleyebilirim.

  Nisan 25, 2018 , 8:41 am
  • MARMARA AMBARI cevap

   Teşekkür ederiz Cemil bey.

   Nisan 25, 2018 , 8:45 am

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir