Karamürsel Nakliyat Ambarı

Karamürsel Nakliyat Ambarı

karamürsel ambar

Kaliteli araçlarıyla çalışma tekniğini sürekli olarak geliştiren kuruluşumuzla, Karamürsel ambar nakliyatta başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Soğukta veya sıcakta, aynı performansla hizmet vermeye devam eden kuruluşumuz, mevsimsel tedbirleri alarak, sorunsuz hizmet performansı sergilemektedir.

Nakliye Araçları

Yük araçları kategorisinin en önemli unsuru olan kamyonlarımız ve tırlarımız, her zaman için son model özelliklere sahiptir. Kar lastiği, zincir, takoz, antifirizli soğutma sistemi ve yağ değişimi gibi mevsimsel değişimleri düzenli olarak takip ediyoruz. Filtre temizliği ve değişimi gibi konular da düzenli takip edilmektedir. Karamürsel nakliyat hizmetleriyle tanınan kuruluşumuz, özel kutulama ve ambalajlama teknikleriyle, eşyalarınız güvenli olarak taşınmaktadır.

Kapalı özelliklere sahip olan son model kamyonlarımıza bu eşyalar, daha güvenli bir şekilde yüklenebilmektedir. Kırılma ihtimali olan eşyaların kutuları, en üst kısımlara yerleştirilirken, en alt kısımlara dayanıklı özelliklere sahip eşyaların kutuları yerleştirilmektedir.

Sürekli Gelişen Hizmet Performansı

Filomuzdaki eski araçlar, her zaman için yeni araçlarla değiştirilmektedir. İşin ehli usta şoförlerle çalışmaya devam eden firmamız, hizmet performansını geliştirerek, sektöründe en çok tercih edilen kuruluş haline gelmiştir. Şirket bazında sürekli gelişen hizmet performansıyla tanınan şirketimiz, nakliye dünyasının en iyi çözümlerini adresinize göndermektedir. Yeni araç kategorisinde çözüm üretmeye devam eden şirketimizle, zaman kaybı yaşamazsınız. Ayrıca, güvenli bir şekilde eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Listeleme, sınıflandırma ve yeni kutulama seçenekleri, bu kategorinin en önemli konularındandır.

Personel seçimi kategorisinde tercih yapan firmamız, her zaman tecrübeden yana tercihini gerçekleştirmektedir. SRC belgeli sürücülerimiz, trafik kurallarına riayet ederek, taşınan malların güvenliğini maksimuma çıkarmaktadır. İller arası da hizmet veren sürücülerimiz, dinlenerek araç kullanmaktadır. Zamanında ulaştırılan mallar, aynı zamanda en güvenli yöntemlerle taşınmaktadır. Karlı ve tipili yollar, buzlanma, sisli hava ve benzeri hava muhalefeti, kaliteli hizmetimize her hangi bir engel teşkil etmemektedir.

Karamürsel’den Nerelere Ambar Nakliyat Yapılıyor?

Hali hazırda bir rota belirtmeyen şirketimiz Marmara Nakliyat Ambarı yıllardır tüm Marmara’nın yükünü üstlenerek Türkiye’de her yere ulaşım hizmetleri sağlamaktadır. Peki sağlanılan bu hizmetlerde ne tür güvenlik önlemleri alınıyor? Son teknoloji ve donanımlara sahip Karamürsel nakliye araçlarımız yol güvenliği ile alakalı her tür özelliğe sahiptir. İlgili yol güvenliği testlerini başarı ile tamamlamış şoförlerimiz yükünüzü en güvenli şekilde gideceği yere bırakır. Parça yüklemelerde şoförler araç üzerine çıkarak Karamürsel ambarı yüklemeleri esnasında araç üzerinde yönlendirme yaparak yoldayken hasar almayacak şekilde araca yüklemesini tamamlamaktadır. Tüm taşımalar sigorta kapsamında sürdürülüp aksi bir durumda müşterilerimizi şirket korumamız altına almaktayız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir