Kadıköy Nakliyat Ambarı

Kadıköy Nakliyat Ambarı

kadıköy ambar

AMBARIN AMACI

Türkiye’nin en uç noktasında başlayan bir ambarla diğer bir ucuna kadar sevkiyat yapmada en hızlı ve güvenilir bir şirketler zinciri oluşturmaktadır. Evden eve ya da şirket içinde olan taşımalarda her zaman tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Kaliteli hizmet ve uzman ekip kadrosu ile müşteri memnuniyeti her zaman ön planda yer almaktadır.

Yenilenen ve sürekli günümüz teknolojisine uygun araçlarla nakliyat daha güvenli ve huzur içinde yapılmaktadır. Kadıköy ambar şirketi olarak her zaman tercih edilen bir firma olmanın yanında sayılı ve önde gelen firma olma vizyonunu kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

NAKLİYE TÜRÜ VE SÜRECİ

İnce eleyip sık dokumalar neticesinde azami olarak gösterilen titizlik ile hizmet verilmektedir. Nakliye işi yaptırmak isteyen bir kişi telefon numarasını arayarak ya da internet üzerinden iletişime geçerek bunu gerçekleştirme imkanına sahip olmaktadır. Bu konuda görevli olan personel ile yapılan iletişimden sonra müşteri ile irtibata geçilerek nakliye işlemi gerçekleşmektedir. Müşteri hiçbir şey yapmadan ayağına kadar giden araç ile birlikte yapılan yüklemeden sonra nakliye işleminin ilk aşaması tamamlanmış olmaktadır. Bundan sonra ise araç takip sistemi ile hem Kadıköy nakliyat genel merkezinden hem de müşteriye verilen takip sistemi sayesinde aracın seyir güzergahı izlenmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYET ORANI

Her zaman üstün hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olması sağlanmaktadır. Her zaman müşteri haklıdır, vizyonu ile hareket eden firma kesinlikle bir müşterinin dahi firmanın faaliyetlerinden memnun kalmamasını normal karşılamamaktadır. Bu yüzden hem çalışan ekip hem de araçlar yönünden her bakımdan iyi bir ekip ile çalışmalar gerçekleşmektedir. Nakliyat için verilen malların yapılarına göre fiyatta da değişiklik olmaktadır. Fakat aşırı pahalı fiyatlar olmamak ile birlikte müşteri için en uygun fiyatlar belirlenmektedir.

İSTANBUL KADIKÖY NAKLİYAT AMBARI

İstanbul’un Anadolu yakasına bağlı güzel bir bölge olan Kadıköy bölgesine en özel taşıma hizmetlerini sunmak amaçlı bölgede ki faaliyetlerimiz tüm hızı ile sürüyor. Belli bir yük kategorisi belirtmeden evinizin eşyasını, firmanızın yükünü ve ya şahsi özel yüklerinizin sorunsuz ve memnuniyetle nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Kadıköy ambar taleplerinizde küçük ölçülere sahip kamyonetler tercih edilerek büyük araçların giremeyeceği noktalara kolaylıkla ulaşım sağlamaktadır. Diğer büyük yüklemelerde tır, kamyon ve kamyonet gibi araçlarımız Tuzla garajımızda hazır bulundurulup Kadıköy nakliye isteklerinizde anında yönlendirilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir