İzmit Nakliyat Ambarı

İzmit Nakliyat Ambarı

izmit ambar

Nakliyat günümüzde istenilen seviyeye tam olarak ulaşamasa da, bu tez her geçen gün doğruluğunu kaybetme yolunda ilerlemektedir. Çünkü İzmit ambar yaptığı çalışmalar ile nakliyata farklı bir boyut kazandırmayı başarmış yerel bir firmadır. Doğu Anadolu bölgesi illerine hizmet sunan firma nakliyat denildiğinde bu bölgede akla gelen ilk nakliyat firmasıdır. Oldukça donanımlı ofisleri, son model taşıma araçları, güler yüzlü ve eğitimli personelleri ile fabrikaların vazgeçilmesi olan ambar çalışmalarına hız kesmeden planlı bir şekilde devam etmektedir.

Fabrikalar arası toplu taşıma yapan firma ürün ve kilo ayrımı yapmadan tüm eşyaları ambar sistemi dahilinde taşımaktadır. Ambar haftanın 6 iş günü sabah saat 9:30 gibi hizmetlerine başlamakta olup akşam saat 20:00 son vermektedir. Fabrikaların kapanış saatlerine yakın olarak hazırlanan ürünleri toplayan firma bu ürünleri ambalajlı olarak teslim almaktadır. Çünkü ambalajsız ürünler taşıma esansında farklı nedenlerden dolayı zarar görme olasılığı çok yüksek olduğu için ambalajsız ürünlerin taşımasını yapmamaktadır.

Yükünüz Ne Zaman Teslim Olur?

İzmit nakliyat taşıması yaptığı ürünleri ilk çıkış noktasından son varış noktasına kadar taşıma da oldukça sistemsel bir çalışma sergilemektedir. Firma aldığı ürünleri hemen sisteme aktarıp barkot yapmakta olup öncelikli olarak ürünlerin varış noktasını belirlemektedir. Barkotlama sonucunda hangi ile hangi ürünler taşınacak ayrılmakta olup her ile farklı araç nakliye gerçekleştirmektedir. Nakliyatı yapılacak fabrika yükleri araçlara hemen yüklenir ve araçlar varış noktalarına hareket etmeye başlamaktadır.

Yükler Sigorta Dahilinde Mi Taşınıyor?

Marmara Nakliyat bu alanda da gerekli çalışmalarını yaparak fabrikalardan aldığı tün yükleri sigorta kapsamında nakliye yapmaktadır. Her ne şartlarda olursa olsun olası bir ihtimalle zarar gören ya da kaybolan bir ürün olursa sigorta işlemleri hemen devreye girmekte ve fabrikanın zararı karşılanmaktadır.

İzmit Ambar Nakliyat Araçları ve Hizmetleri

Son 3 yılda gelişen ekonomisi, kuruluş ve işletmelerinde artması ile İzmit bölgesinde ambar, nakliyat taleplerinin arttığını gözlemledik. Yoğun talepler içerisinde hizmetlerimizi sürdürürken İzmit ambarı bölgelerimize filomuzdan 5 adet kamyon ve kamyonet olmak üzere araçlarımızı yönlendirdik. Nakliye ihtiyaçlarınızın en hızlı ve en aktif şekilde sürdürülmesi için gidiş ve dönüş seferleri düzenleyen araçlarımızın haftalık turlarını 2 misli arttırdık. Yaz sezonu ile kamyonet, kamyon ve tır araçlarımız İzmit nakliye sektöründe büyük hızla çalışmakta ve yollarda baş göstermektedir. Yüke uygun dizayna sahip bu araçlar yükünüzün en sağlıklı taşınacağı araç ile varış noktasına ulaştırılmaktadır.

 • Şehir içi ve şehirler arası rota fark etmeden ambar ve nakliye isteklerinizi bizlere buradan iletebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • Çağla Kaya cevap

  İzmitte parça yüklerimizi gönül rahatlığı ile teslim edebileceğimiz tek firma Marmara ambarı dır teşekkür ediyorum kendilerine verdiği hizmetten dolayı.

  Nisan 25, 2018 , 8:42 am
  • MARMARA AMBARI cevap

   Sizlerin memnun edebiliyorsak ne mutlu bize Çağla hanım.

   Nisan 25, 2018 , 8:45 am

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir