Hizmetlerimiz

Ambar Taşımacılığı

Günümüzde meydana gelen zamlar ve sektörlerde ki iniş çıkışlardan ötürü bu dönemde en ucuz nasıl taşınabilirim diyorsanız ambar taşımacılığı tamda size göre. İstanbul ve civar illerden Türkiye’de yükünüz nereye giderse gitsin standart ambar ücretleri ile en kolay türde faydalanabilirsiniz. Günümüz çağının her tür imkanını değerlendirerek taşımacılığın en basit ve şeffaf halini sizler için bir araya getiriyoruz.

Özel Araç Kiralamaları

Özel araç kiralama servisimiz hızlıca bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırılması gereken yüklerde vazgeçilmez bir çözüm ortağı olarak güneş gibi doğuyor. Hele ki ufak türde ki yükleriniz için firmamıza ait transit kamyonetler bir nevi can kurtarıyor. Saatler içerisinde teslimat gerçekleştiren kamyonetler, tırlar ve kamyonlar yükünüz nerede olursa olsun direk adresinizden teslim alır ve gideceği bölgede teslimatını en hızlı bir biçimde yapar.

Paletli Yük Taşımacılığı

Anadolu yakası başta olmak üzere Kocaeli gibi bölgelerde ki şirket adreslerinizden müşterilerinize paletli yük teslimatları yapmak istiyorsanız her ağırlıkta ve ya ebatlarda ki paletlerinize uygun araçlarımız bulunmakta. Standart paletler için şehir içi veya şehirler arası taşıma fiyatlarımız net olup 1 paletten sonrası için belirli bir fiyatlandırmayı şirketimiz sizlere telefon ya da mail yolu ile iletmektedir.

 

https://i.hizliresim.com/lOm7Bb.jpg