Hakkımızda

Başlangıçta 2 kamyon ve 1 kamyonet ile çıktığımız bu yola 1998 yılından bu yana devam etmekteyiz. Çıkılan bu yolda hedef tüm Türkiye’yi saran nakliyat ve ambar portföyü ile bütün hizmet talep edenlere olumlu yanıt verebilmekti. O yıllardan bu yana teknoloji ve insanoğlunun hem taktiksel hemde fiziksel değişimlerinden kaynaklı olarak değişen nakliye piyasasında işine bağlı bir firma olmayı başardık. Günümüzde özellikle İstanbul ve Marmara’dan yurdun 81 il ve ilçesine hem öz mal araçlarımız hemde bünyemizde barınan kamyoncular ile hizmetler sunuyoruz.

İstanbul’un Tuzla ilçesinde ve Kocaeli’ye bağlı Gebze bölgesinde bulunan merkez ofisler ve depo adreslerimizden müşteri isteği doğrultusunda tüm yurda nakliye ve ya ambar rotası çizmekteyiz. Çizilen bu rota’da taşınacak yüklerin en güvenli şekilde indirme noktasına ulaşmasını sağlamak yani kısacası müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak amaçlı bir çok yönlü çalışma sağlamaktayız. Her tür yüke uygun standartlarda araçlar ile yaptığımız işi destekleyerek sorunsuz nakliyeler sunmaya devam ediyoruz.

Anadolu ve Avrupa yakası bölgelerinde hem ambar hemde nakliyat yüklemeleri için günün 24 saati aktif şekilde bekleyen araçlar ile yurtta 81 ile hizmet sunarak başarılı bir firma olmayı başardık. Günümüz teknolojisini çok iyi değerlendiren bir firma olarak rotamızda son hız ilerlemekteyiz ve sektöre tüm yenilikleri yansıtmaktayız. Gerek araç takip sistemi olsun gerek ise şehir içi, şehirler arası taşınan yüklerde pratik çözümler olsun her tür alanda yeniliklerimiz ile adımızdan sıkça söz ediyor ve bu yolda çizgimizden şaşmadan devam ediyoruz.