Gölcük Nakliyat Ambarı

Gölcük Nakliyat Ambarı

gölcük nakliyat

Ticaret günümüzde çok hızlı bir akış grafiği gerçekleştirdiği için, üretim aşamasında ve sevkiyat aşamasında nakliyata büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Firmalarda nakliyat önemli ölçüde zamana bağlı olduğu için yapılan ve alınan işlerin bir an önce teslimatı önem arz etmektedir. Nakliyat demek hız demek, zamanında teslimat demek, insan gücü demek olduğu için sistemsel çalışma gerekmektedir. Gölcük nakliyat bu alanda tüm altyapı çalışmalarını tamamlayarak nakliyatta bir çağ açmıştır.

Firma nakliyatta nasıl hizmet verilir bunu en iyi şekilde araştırmış, piyasadaki boşluğu edindiği bilgi ve tecrübeler ile doldurmuştur. Alanında rakip tanımayan firma yaptığı elit hizmetler ile yüzlerce firma ile nakliyat anlaşması yapmıştır. Gölcük ambar 20 yılı aşkın iş tecrübesi ile müşteri portföyünü sürekli olarak genişletmekte olup işlem hacmini de buna bağlı olarak arttırmaya devam etmektedir.

Nakliye Çalışmalarında Yol İzlemesi

Marmara Ambar ile çalışma yapmak için öncelikli olarak bir nakliyat sözleşmesi yapılması gerekmektedir. Bu sözleşmede hizmetler detaylı olarak belirtmekte olup sözleşme imzalayan taraflara yasal yolları açmaktadır. Hizmet ödemelerindeki aksamlarda ya da teslimattaki gecikmelerde bu sözleşmeler devreye girmektedir. Firma çalışmalarını günlük yapmakta olup nakliyata ihtiyaç duyan firmaların o günkü yüklerini sevk etmek için firmayı aramaları gerekmektedir. Ambar saat 18:00 a kadar alım ihbarı kabul etmektedir. Bu saate kadar aldığı yükleri toplamaya başlayan firma, toplama bitiminde gideceği yerlere göre faturalandırma işlemi yapmakta ve yükleri sevkiyata hazır hale getirmektedir.

Ambar Teslimat Süreleri

Yurtta teslimat yapılacak bölgeye göre değişkenlik gösteren ambar teslim süreçleri en az 24 en fazla 48 saat olarak yapılan sözleşmede belirtilmektedir. Bu süreç özel araç kiralamalarında daha da azdır. Ambar sistemsel bir çalışma yaptığı için teslimatlarını takip eden günde alıcılarına ulaştırmaktadır. Yine firmanın gün içi teslimatları da bulunmakta olup bu hizmet sadece il içerisinde verilmektedir. Şirketimizin internet sitesinden tüm ambarlar takip edilmekte olup teslimatlar firmalara e-mail yolu ile anında aktarılmaktadır.

Gölcük Ambar Nakliyat KDV Zorunlu mu?

Bir şirket ya da kuruluş sahibi iseniz nakliyat yada ambar taşımalarının tümünde KDV dahilinde sizlere fatura yansıtmamız gerekmektedir. Hem yıl sonu hesap kapatımında sorun yaşamamak hemde araç yoldayken bir maliye kontrolünde faturasız yük taşımanın büyük miktarda cezası var.

Gölcük ambarı sizlere modern teknolojinin her tür imkanını kolaylık ile sağlamak amaçlı çıktığı bu yolda yurdun her bölgesine hizmetlerini aktif bir şekilde sürdürmektedir. Donanımlı araçlar ile taşımacılığın en kolay hale geldiği günümüzde teknolojinin her tür imkanından faydalanarak bunu bir avantaja çeviriyoruz. Tır, kamyon ve kamyonet olarak tercih edeceğiniz her Gölcük nakliye taşımalarınızda sizlere özel yönlendirilen bu araçlar en basit hizmeti sağlamak için yollarda baş göstermektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • Gülsüm Sevim cevap

  Gölcükten yüklememiz vardı güvenmekte hiç bir sorun yaşamadık.

  Nisan 25, 2018 , 8:40 am
  • MARMARA AMBARI cevap

   Gölcük bölgesinde ki diğer yüklemelerinizde görüşmek üzere Gülsüm hanım.

   Nisan 25, 2018 , 8:46 am

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir