Dudullu Nakliyat Ambarı

Dudullu Nakliyat Ambarı

dudullu nakliyat

Nakliyat konusunda ön planda olan illerden biri konumunda olmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak kısa zamanda ve kaliteli taşıma anlayışı ile hizmet verilmeye devam edilmektedir. Civardaki illerden başlanarak Dudullu ambar Türkiye’nin her şehrine bir gün ya da en geç iki günde nakliyat gerçekleştirilmektedir. Son model ve kaliteli araçların yanı sıra uzman bir ekip ile taşımacılık ve lojistik anlamında marka olma adına önemli adımlar izlemektedir. Gece, gündüz, hafta içi ya da hafta sonu kısacası her an nakliyat ekibine ulaşmak ve taşımacılık işleminin gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

DETAYLI MÜŞTERİ BİLGİLENDİRMESİ

Her an dahili telefonlardan ya da İnternet siteleri yolu ile ulaşma imkanı olmaktadır. Bu alanlardan görevliler ile irtibata geçerek gerekli bilgilendirme yapılmaktadır. Şehir içi ya da şehirler arası Türkiye’nin her yerine nakliyat imkanı bulunmaktadır. Dudullu nakliyat olarak lojistik alanında uzman kadro ve ekipman ile artık nakliye işlemlerinin gerçekleşmesi de çok kolay olmaktadır.

Müşteri odaklı anlayış çerçevesinde nakliyat işlemi gerçekleştikten sonra da teknik destek ekibi ile yapılan nakliye işlemlerini de anlık takip etme imkanı bulunmaktadır. Her türlü eşya itina ve titizlik ile taşındığı için müşteri memnuniyeti her şeyden önde yer almaktadır.

ARAÇLARIN UĞRAMA YERLERİ

Araçlar sığabileceği her yere girmektedir. Köy, belde, kasaba, şehir fark etmeksizin her yere ulaşım imkanı bulunmaktadır. Fiyat olarak nakliyesi olan eşyanın büyüklüğüne, ağırlığına ve cinsine göre değişik olarak tarife uygulanmaktadır. Fakat çok aşırı fiyatlar olmamak ile birlikte indirim her zaman varlığını korumaktadır. Öncelikle nakliye konusunda müşteriler firma bulmakta zorlanmaktadır. Bu yüzden her bakımdan verilen güven sayesinde müşteriler bundan sonra böyle bir derdi de ortadan kalmış olacaktır. Müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir.

DUDULLU’NUN HER YERİNDEN HİZMET

Dudullu’da bulunan imes osb, kadosan osb. gibi büyük organize sanayi bölgelerinde bulunan şirket ve kuruluşların bütün ambar ve nakliyat ihtiyacını karşılamaktayız. Organize sanayi bölgelerinde bulunan müşteriler sürekli çalışabileceği ve bölgesinde bulunan Dudullu ambarı arayışındadır. Yerinde, doğru ve kaliteli hizmet sunan bir taşıma şirketi bulmak bu firmalar için biraz zor hal almaktadır. Marmara Ambarı sektörde bıraktığı kalıcı izleri ile her tür yükünüzün sevkini kolay ve memnuniyetle yapmaktadır. Bünyesinde bulunan tır, kamyon ve kamyonetler ile tüm Dudullu nakliye ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunar.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir