Dilovası Nakliyat Ambarı

Dilovası Nakliyat Ambarı

dilovası ambar

Fabrikalar başta olmak üzere firmaların rutin sevkiyatlarını düzenli olarak günümüzde ambarlar taşımaktadır. Ambar taşımacılığı bir kargo sektörü değil tamamen bu sektörün dışın farklı bir kulvarda işleyişlerini yürütmektedir. Hiçbir şekilde bireysel hizmet sunmayan ambar taşımacılığı sadece fabrika ve firmaların toplu taşımacılığını yapmaktadır. Ambar tarzı nakliyat daha çok sanayi kentlerinde gelişme göstermiş bulunmakta olup buralarda ticaretin akışına hız katmaktadırlar.

Dilovası Nakliyat Ambarı

Marmara bölgesinin parlayan yüzlerinden olan Dilovası ilçesin de ticaret oldukça gelişmiş ve burada ambar nakliyatı büyük önem kazanmıştır. Bu bölgeye Dilovası nakliyat damgasını vurmuş ve bölgenin tüm nakliyesine hakim olmuştur. Şirketin kuruluş amacı bölgenin ambar nakliyatını farklı illere ulaştırmak olup bu amacını kısa sürede en iyi şartlarda yerine getirmeyi başarmıştır. Dilovası ambar 30 yıllık bilgi ve tecrübe birikimiyle ambar nakliyatında inanılmaz işlere imzalar atmış bir firma olup her geçen gün yenilikler keşfederek hizmet çeşitliliğini arttırmaya devam etmektedir.

Taşımalar’da Ürün Ayrımı Yapmıyoruz!

Şirketimizin amacı ve işi fabrika ve işletmeler ile olduğu için her hangi bir ürün ayrımı yapmadan faaliyetlerini sürdürmektedir. Sadece sıvı ürünleri orijinal kilitli kapakları olan ambalajlarda nakliyesini gerçekleştiren firma, diğer ürünleri ise firmaların yaptıkları ambalajlar ile taşımaktadır. Ambar noktadan noktaya taşıma yaptığı için taşıdığı ürünlerde kilogram ya da ebat ayrımı yapmadan sevkiyatları gerçekleştirmektedir.

Şirketimizin 100 ve üstü araç filosu bulunmakta olup bu araçların tamamı 2015 model ve üzeri modellerdir. Araçlar rutin bakımlardan düzenli olarak geçmekte olup hiç bir şekilde hizmet aksamına yer verilmemektedir. Tüm nakliyat araçlarında file ve raf sistemi bulunan firmanın nakliyat aşamasında paketler güvenli olarak varış noktalarına ulaştırılmaktadır. Araçlarında bir şoför ve 2 adet servis personeli bulunan ambarda alınan ürünler en hızlı şekilde teslim edilmektedir.

Tüm Sanayi Sitelerinin Taşımalarından Sorumluyuz!

Dilovası bölgesi Kocaeli’nin en büyük ikinci sanayi bölgesidir. Buna uygun olarak gelişen teknoloji ve alış-satış piyasası gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Tüm bu olaylar gelişirken ambar ve nakliyat ihtiyaçlarının da arttığı bu dönemde müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak amaçlı Dilovası nakliye ihtiyaçlarınızda yükünüz nereye giderse gitsin anında sevkini sağlamaktayız. Tüm yüklere uygun standartlarda gelişken bir türde titizlik ile hizmet veren araçlarımız ve personel kadromuz sizlere kaliteyi ve güveni vermek için en iyi sunumunu gerçekleştirir.

Parça yük olarak kamyona yükletmek istediğiniz bir yükünüz mü var? Marmara Nakliyat Ambarı sektörde ki yükünüze en uygun aracı ve en uygun fiyatı bir çok kamyoncu arasından sizler için bularak en uygun şekilde Dilovası ambarı hizmetlerinden yararlanmanızı sağlar. Kendi araçlarımız dışında ki hizmet talepleriniz için bünyemizde ki araçlar ile hizmetlerimizi son sürat sürdürmekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • Demir Çelik AŞ cevap

  Dilovası imes te yerimiz var bir ambar firması arıyorken tanıştık gayet memnunuz.

  Nisan 25, 2018 , 8:43 am
  • MARMARA AMBARI cevap

   Teşekkür ederiz Nilay hanım…

   Nisan 25, 2018 , 8:44 am

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir