Derince Nakliyat Ambarı

Derince Nakliyat Ambarı

derince ambar

Ambar usulü nakliyat fabrikaların en büyük yardımcısı olup toplu ürün taşımanın en kolay yoludur. Ambar nakliyatı her açıdan firmalara avantajlar sunmakta olup, fabrikaların ürün maliyetini düşürmekte pay sahibidir. Fabrikaların yaygın bayi ağı olduğu için hemen hemen her gün buralara toplu ürün nakliyesi yapmaları gerekmektedir. Bu nedenle ambar taşımacılığına ihtiyaç duymakta ve ürünlerini kolayca taşınmasını sağlamaktadırlar. Derince ambar da Marmara bölgesinin en yaygın ağa sahip ambarı konumunda olup, nakliyesini gerçekleştirdiği fabrikalara sayısız taşıma avantajları sunmaktadır.

Sorunsuz nakliyatı kısa sürelerde adreslerine teslim eden firma, fabrikalardan tam not almakta ve çalıştığı fabrika sayısını sürekli arttırmaktadır. Nakliyatta yapılan işi kadar çalışılan fabrika sayısının da önemli olduğunu bilincinde olan ambar cirosunu bir yıl öncesine göre neredeyse ikiye katlamış bulunmaktadır.

Şirketimizin Ciro Artışı Neye Bağlı?

Derince nakliyat taşımacılığı zor bir sektör olduğu için bu sektörde tutunmak zaman alabilmektedir. Fakat şirketimiz çok iyi bir çalışma yaparak bu alanda gerekli olan tüm eksikliklerini kısa sürede giderek hızlı bir büyüme potansiyeli yakalamıştır. Bu büyümenin başlıca nedenleri arasında firma personelinin tutum ve davranışları ile birlikte planlı yapılan çalışma öne çıkmaktadır. Bu özelliklere bağlı olarak da cirolar düzenli olarak artış göstermektedir.

Bizimle Çalışma Yapmak İçin Ne Yapmanız Gerekir?

Her sektörde olduğu gibi ambar usulü nakliyatta da belirli bir taşıma sözleşmesi bulunmaktadır. Bu firma ile nakliyat yapmak istiyorsanız mutlaka firmanın sevkiyat ofisini arayıp randevu alarak görüşme yapmanız gerekmektedir. Yapılan sözleşme dahilinde firmanız adına bir cari açılmakta olup takip eden günde çalışmalara başlanabilmektedir. Ambar taşımasını yaptığı ürünleri size haftalık olarak faturalandırma yapmakta ve fatura bedellerini tahsil etmektedir. Yapılan sözleşme neticesinde firma düzenli olarak sizin fabrikanıza uğramakta ve nakliyatı yapılacak ürünleri servis araçları ile aldırmaktadır.

Derince Ambar Nakliyat Faydaları

Şirketimizin var oluş amacı tüm Türkiye’ye sınırsız ulaşım sağlamak ve bu ulaşımın akışını en hızlı ve kaliteli bir biçimde sürdürmektir. Sektöre ilk adım attığımız günden bu yana Derince ambarı hizmetlerine sahip olmak isteyen müşterilerimizi gerek fiyat anlaşması olsun gerek ise diğer uzlaşmalar konusunda üzmeyerek memnun kalacakları bir taşıma ortamı yaratmaya çalıştık. Tüm taşımalarımız müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olup doğacak her hangi bir aksi durumda müşterimizi koruma altına almaktayız. Derince nakliye isteklerinde de dahil olmak üzere yüz binlerce liralık sevkiyatlarınız için en büyük sigorta koruma poliçesi şirketimizce kesilir.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • Semih Uygar cevap

  Derinceden malzemelerimizi edirneye sorunsuz ulaştırdılar önermekteyiz.

  Nisan 25, 2018 , 8:39 am
  • MARMARA AMBARI cevap

   Teşekkürler Semih bey, tekrar görüşürüz umarım.

   Nisan 25, 2018 , 8:46 am

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir