Darıca Nakliyat Ambarı

Darıca Nakliyat Ambarı

darıca ambar

Marmara bölgesini sahilden iç kesimlere bağlayan, kilit bir konumda bulunan Kocaeli’nin Darıca ilçesi gelişen ekonomisi ile ülkemizin en çok dikkat çeken şehirlerinden birisidir. Bu ilin stratejik ve coğrafi konumu gereği canlı olan ticaretini farklı illere aktarması nakliyede büyük önem arz etmektedir. İlin nakliyat yükünü büyük ölçüde Darıca nakliyat üstlenmiş bulunmakta olup, bu işte profesyonel hizmetini ön plana çıkararak teknolojik olarak yapmaktadır.

Ambar daha çok toplu taşıma yaptığı için bu alanda küçük ve büyük çaplı fabrikaların yanında minik çaplı işletmelerinde nakliyatını yapmaktadır. Ambar alanında kilit marka olan firma yıllardır varlığını hissettirmekte ve her geçen geçen gün hizmet ağını genişletmektedir. Hizmet politikasına teknolojiyi dahil eden ambar, fabrikadan aldığı ürünlerin noktadan noktaya alıcıya ve göndericiye bilgisini sunmaktadır.

Ambarın Hizmet Alanları Nerelerdir?

Darıca ambar hizmet olarak nakliyatta sınır tanımayıp her türlü toplu ürün taşımacılığını yapmaktadır. Ambar hizmet daha çok kısa mesafe kullanıldığı için Gümüşhane şehir içi başta olmak üzere civar illere gün içi ya da diğer gün teslimat gerçekleştirmektedir. Teslimat süresi şehir içi ve sınır bağlantısı olan, mesafesi 8 saati aşmayan illere gün içi, diğer illere ise 1 gün sonra teslimat yapılmaktadır.

Sözleşme Veya Üyelik Gerekli mi?

Ambar ile nakliyat çalışması yapmak için her hangi bir üyelik yapılması gerekmemektedir. İsteyen fabrikalar ya da işletmeler ile 1 yıllık üyelik sözleşmesi yapılabilmektedir. Sözleşme ile fabrikalara fiyat konusunda ciddi indirim olanakları sağlayana ambar, üyelik sözleşmesi olmayanları ise standart liste fiyatı üzerinden nakliyelerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca ambara üye olan tüm firmaların nakliyeleri günlük olarak hiç bir arama ya da görüşme yapmadan alınmakta ve düzenli olarak nakliyeleri sağlanmaktadır. Üyelik sözleşmesi bulunmayan işletmeler ise mutlaka ambarı arayarak taşımalarını aldırtmalıdır.

Darıca Nakliyat Ambarı Ne Kadar Güvenli?

Güven konusunun fiyattan daha çok ele alındığı bir dönemde Darıca nakliye hizmetlerini en güvenli türde müşterilerimize aktarıyoruz. Peki güven neden bu kadar önemli? Günümüz taşıma şirketleri vadettiği koşullarda hizmet vermeyerek yükü geç teslim ederek ve ya yüke hasar vererek mal sahiplerine maddi ve manevi hasara uğratmaktadır. Bunların hepsini önlemek bazen mümkün olmayabiliyor fakat bu durum birazda sizlerin elinde. Referans veremeyen, bir adresi olmayan ve ya ticari bir sicili bulunmayan bir çok firma bulunuyor. Bunları bir birinden ayırt etmek çok basit. Darıca ambarı hizmetlerinde müşterilerimize kendi adresimizde de hizmet veriyoruz ve şirketimiz her tür ticari haklara sahiptir.

K1 gibi ilgili taşıma belgelerine sahip olarak tüm şirketler ve şahıslara ambar, nakliyat hizmetleri sunmakta olan şirketimiz Marmara Ambar bunun yanı sıra tüm yasal haklarını müşterilerine sağlamaktadır. Yükünüz teslim alınırken sizlere teslim edilen ambar tesellüm faturanız ile aksi bir durumda tüm yasal haklarınıza sahip olursunuz. Araç talep ederken mutlaka şoförden teslim faturanızı isteyiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir