Çekmeköy Nakliyat Ambarı

Çekmeköy Nakliyat Ambarı

çekmeköy ambar

Çekmeköy bölgesinden Türkiye’nin her tarafına ulaşım imkanı sağlayan bir ambar işletmesi konumunda olunmaktadır. Her geçen gün hem muhafaza için ambar adetleri artmaktadır. Bunun yanı sıra nakliye içinde gerekli olan araç sayısında da artış meydana gelmektedir. Ambar şirketinin böyle sürekli büyüme içinde olmasının sebebi tercih edilen bir marka olmasından kaynaklanmaktadır. Herhangi bir aksamaya olanak verilmeden ambardan alınan nakliyenin zamanında ve güvenli olarak taşınma işlemi yapılmaktadır. Çekmeköy ambar olarak ilk ana perspektif müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktır.

ULAŞIM AŞAMASI

Her konuda olduğu gibi nakliyenin ulaşımı konusunda da titiz bir çalışma yürütülmektedir. Müşteriden alınan nakliye Çekmeköy nakliyat depolarından bir tanesine koyulmaktadır. Ambarın içinden araçlara nakliyeler yüklenmektedir. Hem muhafaza hem de araca yükleme esnasında özenli bir çalışma yapılmaktadır. Korunaklı ambalajlar ile sarılan ürünler herhangi bir darbe alsa bile orijinal halinden hiçbir şekil kaybı olmamaktadır.

İtina ile araca yerleştirilen mallar yola çıkmak üzere belirtilen adrese doğru gitmektedir. Bu aşamaların gerçekleşmesi için müşterinin yerine getirmesi gereken tek şey ise ambar şirketini arayarak malların olduğu yerin adresini vermekten ibaret olmaktadır. Kalan işin tamamı ise firma tarafından yerine getirilmektedir. Tamamen müşteri memnuniyeti ile hareket edilmesinden dolayı müşteriye herhangi bir zorluk vermeden işlemlerin gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

TESLİMAT SÜREÇLERİ

Ambardan alınan nakliyeler araca yüklendikten sonra yola çıkan mallar belirtilen adrese 24-48 saat gibi bir sürede ulaşmaktadır. Bu konuda gerekli güven ve teminat müşteriye verilmektedir. Müşterinin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması ve daha sonraki nakliye işlemlerinde de tercih etmesi amacı ile memnuniyeti her şeyden önde gelmektedir. Nakliye fiyatları malın cinsi, ağırlığı ve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Fakat her zaman müşterilere uygun fiyat imkanı da sunulmaktadır.

ÇEKMEKÖY NAKLİYAT AMBARI NE YAPAR?

Güvenilir ve kaliteli taşıma hizmetlerini bir arada bulunduran İstanbul Nakliyat yükünüzü gideceği bölgede nokta atışı olarak istediğiniz yere bırakır. Çekmeköy ambarı taşımacılık tarihinde bir ilke adım atarak tüm yüklerinizi şirket sigortası dahilinde adresten adrese teslim olarak taşıyor. Yükünü sorunsuz ve garantili bir şekilde taşıtmak isteyen tüm müşterilerimizi hizmetlerimizden faydalanmaya davet ediyoruz. Tüm nakliyat taşımaları için görevlendirilen araçlarımız her tür yetki belgelerine, taşıma belgelerine sahiptir ve Çekmeköy nakliye isteklerinize uygun düzeyde sınıflandırılmıştır. Nakliyat taşımaları tüm titizliği ile mevcut bir rota belirtmeden yurdun 81 ilini kapsamaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir