Beykoz Nakliyat Ambarı

Beykoz Nakliyat Ambarı

beykoz ambar

Piyasadaki ürünlerin müşteriye ulaşması için pazarlara getirilmesi gerekmektedir. Fakat ürünler geniş bir alanı kapsayacak büyüklükte olduğu için bir yerden başka bir yere götürme imkanı da kolay bir şekilde olmamaktadır. Bu noktada ise nakliye şirketlerine önem duyulmaktadır. Bulunduğu bölgede ismini duyuran Beykoz ambar, bu alanda sevilen ve ilgi duyulan bir marka haline gelmiş olmaktadır. Türkiye’nin her yerine kısa sürede ulaşım imkanına da sahip olması tercih edilmesindeki bir diğer faktör olarak ortaya çıkmaktadır.

KALİTELİ NAKLİYAT

Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip olan Beykoz nakliyat her zaman için kaliteli hizmet sunmaktadır. Dürüst ve güvenilir bir firma imajı sergileyen işletme nakliye ve ambar hususunda verdiği hizmet ile de müşterilerinin ilgisini çekmektedir.

Nakliye işlemi gerçekleşirken müşteriye herhangi bir zahmet verilmemektedir. Müşterinin tek yapması gereken ise, firma ile iletişime geçerek nakliye olacak ürünün nerede olduğu ve nereye gideceği bilgilerini vermektedir. Müşterinin belirttiği adrese ürünü almak üzere araç gönderilmektedir. Ürünün özelliğine göre de uygun ekipmanlara sahip olan araç yönlendirilmektedir. Titiz bir çalışma neticesinde özel paketlere ürün yerleştirilmektedir. Herhangi bir hasara maruz kalmadan kalın paketler içine yerleştirilen ürün araca da koyulmaktadır. Son olarak ise müşterinin vermiş olduğu adrese araç yol almaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Temel prensip müşteri odaklı olunduğu için müşteri memnuniyeti her şeyden önde gelmektedir. Bu çerçevede yolda olan aracın ve müşterinin malına herhangi bir zarar gelmeyeceğinin teminatı verilmektedir. Ürüne yapılan sigorta ile müşterinin hiç bir şekilde mağdur olmayacağını bilmesi sağlanmaktadır. Güvenilir hizmet veren bir kurum olunması da işte bu şekilde meydana gelmektedir. Firma her zaman müşteriyi ilk olarak düşündüğünden dolayı malların cinsi, ağırlığı ve şekline göre ise en uygun fiyatı vermektedir.

BEYKOZ NAKLİYAT AMBARI

Anadolu yakasının bir diğer ayağı olan Beykoz ve beldelerine ambar ve nakliyat hizmetleri son sürat devam ediyor. Bölgede artış gösteren firma ve kuruluş artışlarından sonra ihtiyaç duyulan Beykoz nakliyat ihtiyacını sorunsuz bir şekilde karşılamaktayız. Her tür yükünüze uygun olan araçlar gelişmiş donanım seçenekleri ile tercih edeceğiniz ikinci nakliyede size özel %20 indirimli hizmetlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Parça yükler Beykoz’da adresinizden alınarak gideceği ilde belirttiğiniz adrese kadar uğrayarak yükünüzü teslim etmektedir. Beykoz ambarı hiç bir koşul belirtmeden her tür parça yükünüzü şirket garantisi altında taşımaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir