Ambar

Marmara Ambarı şehir içi ve şehirler arası ambar yüklerinizi İstanbul ve ya Marmara’da dilediğiniz adresten teslim alarak indirme yerinde ki il ve ya ilçeye kadar sorunsuz teslimatını gerçekleştirir. Günümüzde özellikle ambar firması arayan müşteriler uygun bedelleri ile dikkat çektiği için bu taşıma türünü tercih etmektedir. Şirketimiz sizlere gayet memnun kalacağınız ambar hizmetlerini sunmak için canla çalışmakta olup günümüz teknolojisini de gayet yerinde değerlendirmektedir. Bu sebeple teslimatlar bölgeye göre değişkenlik gösterse de 24-48 saat süreçlerini geçmemektedir.

1800 yıllarından bu yana çokça tercih edilen parsiyel taşımacılığın bir diğer adı ambar olarak görülmektedir. Bu taşıma türü bazı firmalar tarafından geç teslim edilmesi ile kötü anılmakta olup bazen aksi durumlar gözlenebilmektedir. Bir araçta 10 adetten fazla yükün bulundurularak sevk noktasına ulaştırılması hem teslimat sürecinin gecikmesi hemde ürünlerin karışmasına fazla el verişlidir.

İstanbul Tuzla ve Kocaeli Gebze bölgelerinde bulunan antrepo ve ofis adreslerimizde direk yük teslimatı yaparak sizlerden talep edilen şehir içi ücretlerini ödemekten kurtulabilirsiniz. Genel merkezimiz Tuzla’da her tür yükünüze uygun kategoride ki araçlar ile şehir içi ve şehirler arası taşımacılığı en pratik türde bulabilirsiniz. Uygun maliyetler ile adresten adrese teslimli ambar hizmetleri sizler için memnuniyet ve özen çerçevesi içerisinde sürdürülmektedir.