Parça eşya taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı alanında, en çok beyaz eşya, mobilya ve koliler taşıyoruz. Koli ile taşınacak eşyaları genellikle içerisinde kırılacak varsa  üzerine yazılarak belirtiyoruz. Sonrasında araç yüklemesi itina ile yapılır kırılacak eşya olan koliler üste konulur. Taşınacak beyaz eşya ve mobilyalarda özel paketleme malzemeleri ile paketlenerek çizilmesi ve hasar görmesi engellenir.

Taşınacak eşyalar değerli ve özelse firmamızdan paketlemeye biraz daha özen göstermesini isteyebilirsiniz. Bu aşamadan paketlemede önce strec kullanılır, sonra daha kalın patpat paketleme malzemesi ile sarılarak sağlamlaştırılır. Parça eşya taşımacılığı alanında profesyonel kadromuz ve alt yapımız ile sorunuz hizmet garantisi veren öncü firmalardanız.

Firmamızdan profesyonel parça eşya taşıma hizmeti almak için bize iletişim sayfamızdan parça eşya taşıma sorumlularımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Parça eşya taşıma fiyatları, parça eşya taşıma şartları ve benzeri konularda müşteri temsilcilerimiz detaylı bilgilere sahip olup size hemen telefonda bilgi vereceklerdir. Her gün nerede ise Türkiye’nin tüm illerinden ilerine parça eşya sevkiyatı yapmaktayız.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Neleri Kaplar

Bazen farklı bir bölgede bulunan birkaç parça eşyanın bulunduğumuz konuma taşınmasını isteriz, bu bir ev eşyası olabilir, veya elbise, kitap dolu birkaç kolide olabilir. Bir miktar parça eşya taşıtmak istiyorsunuz nasıl taşıyacaksınız bilniyorsunuz? Hadi o zman elimizdeki bu birkaç eşyayı nasıl taşıtacağımızı görelim istermisiniz.

İsterseniz bulunduğumuz amvar ofisimze taşınacak olan eşyanızı getirip teslim edersiniz, bizde gideceği yere gönderimini yaparız, bu şekilde %30’a yakın bir tasarrüf elde etmiş olursunuz. Vaktiniz yoksa dilerseniz ambar ofisimizin arabası ile adresinizden eşyalarınızı bizde alabiliriz.

Tüm İşi Firmamıza Bırakabilirsiniz

Bu seçenekte firmamız adresten alma, eşyalarınızn paketleme, gideceği adrese taşıma ve istenilen kişiye teslim etmeye kadar firmamızın görevidir. Tüm işi firmamız profesyonelolarak gerçekleştirir sorumluluk tamamen firmamıza aittir. Bu seçenek için paketleme, adresinizden alma, sigortalama gibi ekstra hizmetler için daha fazla ödeme yapmanız gerekebilir.

Fiyatlama birde taşınacak eşyanın büyüklüğü ve yoğunluğu ile doğru orandıda yükselebilir. Eşyanın miktarına göre paketleme malzemesi ve araçta kaplayacağı yer göz önünde bulunur,  bu sebebpe eşyanın miktarı fiyatta değişikliğinde çok önemlidir.